Günün Maçları 26/09/2016

26 Eylül 2016 Günün Maçları İddaa Oranları ve maç istatstikleri banko maç tahminlerini görüntüleyin

 Türkiye – Spor Toto Süper Lig İY
20:00
  Adanaspor
v
Aytemiz Alanyaspor  
118
 Türkiye – 1.Lig İY
19:00
  Altınordu
v
Yeni Malatyaspor  
530
19:00
  Büyükşehir Gaziantepspor
v
Sivasspor  
531
19:00
  Manisaspor
v
Göztepe  
532
 İngiltere – Premier Lig İY
22:00
  Burnley
v
Watford  
119
 İspanya – Primera Lig İY
21:45
  Deportivo Alaves
v
Granada  
553
 İtalya – Serie A İY
20:00
  Crotone
v
Atalanta  
427
22:00
  Cagliari
v
Sampdoria  
552
 Portekiz – Premier Lig İY
22:00
  Belenenses
v
Arouca  
554
 Danimarka – Süperlig İY
20:00
  Silkeborg IF
v
Aalborg  
535
 İsveç – Allsvenskan İY
20:00
  Falkenbergs FF
v
Hammarby  
537
20:00
  Göteborg
v
Östersunds FK  
538
20:00
  Norrköping
v
Djurgarden  
539
20:00
  Örebro
v
Gefle  
540
20:00
  GIF Sundsvall
v
Hacken  
541
 Yunanistan – Süper Lig İY
19:30
  AEK Atina
v
Iraklis Thessaloniki  
533
 Arjantin – Premier Lig İY
27/09/2016
01:00
  Arsenal Sarandi
v
Gimnasia La Plata  
555
03:15
  San Martin San Juan
v
Colon  
557
 Almanya – 2. Bundesliga İY
21:15
  Union Berlin
v
St. Pauli  
548
 İtalya – Serie B İY
21:30
  Perugia
v
SPAL  
551
 Fransa – Ligue 2 İY
21:30
  Brest
v
Reims  
550
 Norveç – Eliteserien İY
20:00
  Stabaek
v
Bodo / Glimt  
536
 Romanya – 1.Lig İY
18:00
  CFR Cluj
v
Gaz Metan Medias  
20:30
  Astra Giurgiu
v
CSMS Iaşi  
 Hollanda – Eerste Divisie İY
21:00
  Jong Ajax
v
FC Oss  
546
21:00
  PSV II
v
Fortuna Sittard  
547
 Polonya – Ekstraklasa İY
19:00
  Piast Gliwice
v
Slask Wroclaw  
529
 Belarus – Premier Lig İY
16:30
  Slavia Mozyr
v
Belshina  
19:00
  Gorodeya
v
Dinamo Brest  
 Rusya – Premier Lig İY
17:00
  Amkar
v
Krylya Sovetov  
526
19:30
  Rubin Kazan
v
Tom Tomsk  
534
 Finlandiya – Veikkausliiga İY
18:30
  Inter Turku
v
VPS  
527
18:30
  FC Lahti
v
HIFK Helsinki  
528
 İsveç – Superettan İY
20:00
  IK Frej Taby
v
Varbergs BoIS FC  
542
20:00
  IK Sirius
v
Atvidaberg  
543
20:00
  Syrianska FC
v
Angelholm  
544
 Brezilya – Serie B İY
27/09/2016
02:00
  Paysandu
v
Bragantino  
556
 Japonya – J2 Lig İY
13:00 50
  Consadole Sapporo
2 – 1
Machida Zelvia  
2-1
 Norveç – 2.Lig Grup 1 İY
18:00
  Follo
v
Tromsö II  
 Norveç – 2.Lig Grup 3 İY
19:00
  Valerenga II
v
Nest-Sotra  
 Norveç – 2.Lig Grup 4 İY
19:00
  Odds BK II
v
Flekkeroy  
20:00
  Stromsgodset II
v
Moss  
21:15
  Asker
v
Tonsberg  
 Bulgaristan – 1.Lig İY
20:00
  Lokomotiv G. Oryahovitsa
v
Levski Sofia  
 Singapur – S-Lig İY
15:15
  DPMM FC
v
Young Lions  
 Umman – Profesyonel Lig İY
19:30
  Dhufar
v
Al Suwaiq  
 Kıbrıs Rum Kesimi – 1.Lig İY
19:00
  Ermis Aradippou
v
Ethnikos Achna  
 İsrail – Ligat HaAl İY
20:30
  Maccabi Petah Tikva
v
Maccabi Haifa  
 Malta – Premier Lig İY
19:00 Ert.
  Balzan Youths
P – P
Gzira United  
19:00
  Mosta
v
St. Andrews  
21:00
  Hamrun Spartans
v
Floriana  
21:15
  Pembroke Athleta
v
Birkirkara  
 El Salvador – Primera Lig Apertura İY
27/09/2016
02:30
  UES
v
Pasaquina  
 İsviçre – Challenge Lig İY
20:45
  Winterthur
v
Servette  
 İsveç – 1.Lig Güney İY
20:00
  KSF Prespa Birlik
v
Landskrona  
 Ukrayna – Persha Lig İY
17:00
  Bukovyna
v
Obolon-Brovar  
 Moldova – Lig A İY
16:00
  Gagauziya
v
Zimbru II  
 Kolombiya – Primera B İY
27/09/2016
03:45
  Deportivo Pereira
v
Cucuta Deportivo  
 Ermenistan – 1.Lig İY
15:00
  Erebuni
v
Ararat II  
15:00
  FC Kotayk
v
Banants II  
15:00
  Pyunik II
v
Gandzasar II  
15:00
  Shirak II
v
Alashkert II  
 Bulgaristan – 2.Lig İY
17:00
  Bansko
v
Tsarsko selo  
17:00
  Lokomotiv Sofia 1929
v
Etar Veliko Tarnovo  
17:00
  Spartak Pleven
v
CSKA Sofia II  
 Gürcistan – Pirveli Lig Kırmızı Grup İY
15:00
  Gagra
v
Borjomi  
15:00
  Lazika
v
Sulori Vani  
15:00
  Samgori
v
WIT Georgia  
15:00
  Sapovnela
v
Skuri Tsalenjikha  
 Gürcistan – Pirveli Lig Beyaz Grup İY
15:00
  Imereti
v
Merani Martvili  
15:00
  Kolkheti Khobi
v
Liakhvi Tskhinvali  
15:00
  Mark Stars
v
FC Rustavi  
15:00
  Samgurali
v
Meshakhte  
 Rusya – FNL İY
12:00 MS
  Luch Vladivostok
0 – 0
Spartak Moscow II  
0-0
15:30
  Yenisey Krasnoyarsk
v
Mordovia Saransk  
17:00
  Tyumen
v
Kuban Krasnodar  
18:00
  Neftekhimik
v
Sokol Saratov  
18:00
  Volgar Astrakhan
v
FK Tambov  
18:30
  Shinnik
v
Fakel  
18:30
  Spartak Nalchik
v
Tosno  
19:00
  Zenit St. Petersburg II
v
SKA-Energiya  
19:30
  Dinamo Moscow
v
Sibir Novosibirsk  
20:00
  Baltika Kaliningrad
v
Khimki  
 Şili – Primera B 1.Aşama İY
27/09/2016
01:30
  Union San Felipe
v
Nublense  
 İsrail – Liga Leumit İY
19:00
  Hapoel Jerusalem
v
Ironi Ramat HaSharon  
19:00
  Hapoel Nazareth Illit
v
Maccabi Netanya  
19:00
  Maccabi Herzliya
v
Hapoel Bnei Lod  
 Arjantin – Prim B Nacional İY
21:35 Ert.
  Argentinos Juniors
P – P
Atletico Parana  
 Rusya – 2.Lig Merkez Grubu İY
18:00
  Energomash Belgorod
v
Zenit Penza  
 Rusya – 2.Lig Batı Grubu İY
16:00
  Pskov 747
v
Volga Tver  
17:00
  Solaris
v
Domodedovo  
 Rusya – 2.Lig Ural Grubu İY
18:00
  KAMAZ
v
Dinamo Kirov  
18:00
  Syzran-2003
v
Chelyabinsk  
 Rusya – 2.Lig Güney Grubu İY
17:00
  Afips
v
Kuban Krasnodar II  
 Ukrayna – Druha Lig İY
16:00
  Real Pharm
v
Kremin  
 Yunanistan – Gamma Ethniki Grup C İY
15:30
  AO Loutraki
v
Aiolikos  
 Yunanistan – Gamma Ethniki Grup D İY
16:00
  Agios Ierotheos
v
Ialisos  
 İtalya – Lega Pro 1 Grup B İY
21:45
  Reggiana
v
Südtirol  
 Arjantin – Prim B Metro İY
20:05
  Colegiales
v
Deportivo Moron  
 Norveç – 3.Lig Grup 2 İY
19:30
  Lokomotiv Oslo
v
Strömmen II  
21:15
  Grorud II
v
Lorenskog II  
21:15
  Kjelsas II
v
Rilindja  
 Norveç – 3.Lig Grup 3 İY
20:00
  Lilleström II
v
Kongsvinger II  
 Norveç – 3.Lig Grup 6 İY
21:00
  Sandnes Ulf II
v
Algard  
 Norveç – 3.Lig Grup 7 İY
20:00
  Brann II
v
Gneist  
 Norveç – 3.Lig Grup 9 İY
20:00
  Kattem
v
Raufoss II  
 Norveç – 3.Lig Grup 10 İY
19:00
  Ranheim II
v
Rodde  
 Arjantin – Primera C İY
21:30
  Argentino Quilmes
v
Deportivo Laferrere  
21:30
  Midland
v
Deportivo Armenio  
21:30
  Sportivo Italiano
v
Sacachispas  
 Suudi Arabistan – Veliaht Prens Kupası 1/8 Finaller İY
18:35
  Al Raed
v
Al Hilal Riyadh  
 Danimarka – Reserve Lig Grup 1 İY
15:00
  Lyngby Res.
v
Nordsjaelland Res.  
 Danimarka – Reserve Lig Grup 2 İY
17:00
  OB Res.
v
Vejle-Kolding Res.  
 Danimarka – Reserve Lig Grup 3 İY
14:00 14
  Horsens Res.
0 – 0
AGF Res.  
 Arjantin – Primera D İY
21:30
  Club Atlas
v
Claypole  
21:30
  Deportivo Muniz
v
Centro Espanol  
21:30
  Deportivo Paraguayo
v
Leandro Niceforo Alem  
21:30
  Puerto Nuevo
v
Liniers  
 Arjantin – Torneo Federal A Grup C İY
27/09/2016
03:00
  Deportivo Maipu
v
Sportivo Desamparados  
 Türkiye – U21 Ligi Süper Lig İY
15:30
  Adanaspor U21
v
Alanyaspor U21  
 Çek Cumhuriyeti – Gençler Ligi İY
12:00 MS
  Slavia Praha U21
1 – 1
Sparta Prag U21  
1-1
16:00
  Slovan Liberec U21
v
Karvina U21  
 İngiltere – Non League Premier Kuzey İY
21:45
  Hednesford Town
v
Mickleover Sports  
 İngiltere – Non League Premier Güney İY
21:45
  Hitchin Town
v
St. Neots Town  
 İskoçya – Development Lig İY
20:00
  Inverness CT U20
v
Aberdeen U20  
 İngiltere – Non League Div 1 Isthmian Kuzey İY
21:45
  Haringey Borough
v
Ware  
 İngiltere – Non League Div 1 Kuzey Blg. Güney İY
21:45
  Basford United
v
Leek Town  
 Belçika – Reserve Pro Lig İY
20:30 Ert.
  Anderlecht Res.
P – P
Westerlo Res.  
20:30
  Genk Res.
v
Gent Res.  
20:30
  Kortrijk Res.
v
Standard Liege Res.  
20:30
  Lokeren Res.
v
Zulte-Waregem Res.  
20:30
  Sint-Truiden Res.
v
Waasland-Beveren Res.  
20:30
  Sporting Charleroi Res.
v
Mechelen Res.  
21:00
  AS Eupen Res.
v
Mouscron-Peruwelz Res.  
 İskoçya – Development Lig 2 Doğu İY
21:30
  Alloa Athletic U20
v
Raith Rovers U20  
 Danimarka – U21 Ligi Grup A Grup 1 İY
18:00
  Frem U21
v
GVI U21  
20:00
  Hillerod U21
v
Nykobing U21  
20:00
  Vanlose U21
v
Helsingor U21  
 Danimarka – U21 Ligi Grup B Grup 1 İY
19:00 Ert.
  Gladsaxe-Hero U21
P – P
Bagsværd U21  
20:30
  B 1908 U21
v
Jægersborg U21  
 Danimarka – U21 Ligi Grup B Grup 2 İY
19:45 Ert.
  Solrød U21
P – P
Glostrup U21  
20:00
  Lyngby U21
v
Fremad Amager U21  
 İngiltere – Premier Lig 2 (Lig 1) İY
21:00
  Derby County U23
v
Reading U23  
21:00
  Everton U23
v
Manchester United U23  
 İngiltere – Premier Lig 2 (Lig 2) İY
21:00
  Blackburn Rovers U23
v
Wolves U23  
21:00
  Fulham U23
v
Norwich City U23  
21:00
  Middlesbrough U23
v
Aston Villa U23  
21:00
  Newcastle United U23
v
Swansea City U23  
21:00
  West Bromwich Albion U23
v
Stoke City U23  
21:00
  West Ham United U23
v
Brighton U23  
 Avrupa U17 Şampiyonası Kadınlar – 1.Eleme Turu Grup 9 İY
16:00
  Belçika U17 (K)
v
Ukrayna U17 (K)  
16:00
  Romanya U17 (K)
v
Sırbistan U17 (K)  
Günün Maçları 26/09/2016
Rate this post