Günün Maçları İddaa Programı 21 Eylül 2016

21 Eylül 2016 günün iddaa maç programı

21.09.2016
14:30 Tampines Rov.  Bengaluru FC
18:00 Muharraq  Al-Ahed
Copa Sudamericana 1
21.09.2016
02:45 Atletico Nacional  Sol de America
02:45 Sol de America 1 – 1  Atletico Nacional
European Championship U-17 1
21.09.2016
17:00 İspanya U17  San Marino U17
21:30 Slovakya U17  K. İrlanda U17
European Championship U-17 1
21.09.2016
19:00 Portekiz U17  İskoçya U17
19:00 Malta U17  Galler U17
21.09.2016
12:00 24 Erzincanspor 3 – 2  Adanaspor
13:00 Cizrespor 0 – 2  Aydınspor 1923
13:00 Dersimspor 1 – 0  Eskişehirspor
16:30 Samsunspor  Diyarbekirspor
16:30 Malatya Bld.  Kurtalan Spor
19:00 Manisaspor  Çorum Belediyespor
19:00 Trabzonspor  Serhat Ardahanspor
21:30 Adana D.Spor  Erzurum BB
England 7
21.09.2016
21:45 Corby Town  Rushall Olympic
21.09.2016
21:30 Colliers Wood United  Merstham
İngiltere Kupası
21.09.2016
21:45 QPR  Sunderland
21:45 West Ham  Accrington
21:45 Southampton  Crystal Palace
21:45 Swansea  M.City
21:45 Fulham  Bristol City
21:45 Northampton  M. United
22:00 Stoke City  Hull
22:00 Tottenham  Gillingham
21.09.2016
18:30 Hannover 96  Karlsruhe
18:30 Kaiserslautern  Dynamo Dresden
18:30 Aue  Bielefeld
18:30 Wuerzburger Kickers  Union Berlin
Almanya – 2. Lig
21.09.2016
19:30 Paderborn  Chemnitz
19:30 Magdeburg  Werder Bremen II
20:00 Mainz 05 II  Wehen
20:00 Fortuna Koln  Hansa Rostock
20:00 Sportfreunde Lotte  Sonnenhof Großaspach
20:00 FSV Frankfurt  Preußen Münster
21.09.2016
21:00 Bayern Münih  Hertha Berlin
21:00 B.Leverkusen  Augsburg
21:00 Schalke 04  FC Köln
21:00 W. Bremen  Mainz 05
21:00 RasenBallsport Leipzig  Mönchengladbach
Almanya – Oberliga NOFV-Sud
21.09.2016
21:00 Bielefeld II  Hammer SpVgg
Germany 4
21.09.2016
20:00 Koblenz  Elversberg
20:00 Hessen Kassel  Homburg
20:00 Pirmasens  Teutonia Watzenborn-Steinberg
20:00 Saarbrucken  Nottingen
20:00 Ulm  Kaiserslautern II
Germany 4
21.09.2016
20:30 Wattenscheid  FC Koln II
Germany 4
21.09.2016
20:30 Meppen  FC Hansa Lüneburg
İspanya – LIGA Adelante
21.09.2016
21:00 Levante  Sevilla B Atl.
21:00 Huesca  Elche
23:00 Costa Calida  Almeria
İspanya 1. Lig
21.09.2016
21:30 Lleida Esportiu  Levante B
La Liga
21.09.2016
21:00 Real Madrid  Villarreal
21:00 Celta Vigo  Gijon
23:00 FC Barcelona  At. Madrid
23:00 Granada  A. Bilbao
23:00 Real Sociedad  Las Palmas
İtalya – Serie A
21.09.2016
19:30 Bologna  Sampdoria
21:45 Chievo Verona  Sassuolo
21:45 Empoli  FC Inter
21:45 Genoa  Napoli
21:45 Juventus  Cagliari
21:45 Pescara  Torino
21:45 AS Roma  Crotone
21:45 Udinese  Fiorentina
21:45 Atalanta  Palermo
France 4
21.09.2016
18:30 Rennes B  Romorantin
France 4
21.09.2016
20:00 AC Boulogne-Billancourt  Calais
Fransa – League 1
21.09.2016
20:00 Nantes  St.Etienne
20:00 Guingamp  Lorient
20:00 Metz  FC Bordeaux
20:00 Nice  AS Monaco
20:00 O. Lyon  Montpellier
20:00 Bastia  Nancy
20:00 Angers  Caen
22:00 Rennes  O. Marsilya
Russia 3
21.09.2016
09:00 Smena Komsomolsk 2 – 1  Irtysh
10:00 Sakhalin 1 – 1  Dinamo Barnaul
Russia Cup 1
21.09.2016
12:00 SKA-Energiya 1 – 0  S.Moskova
17:00 Volga Ulyanovsk  Amkar
17:00 S.Nalchik  FC Krasnodar
18:00 Volgar Gazprom  Gazovik Orenburg
18:30 Mordovya  A.Makhachkala
18:30 Tosno  Arsenal Tula
19:00 Fakel  Terek Grozny
19:00 Energomash Belgorod  Dinamo Ufa
20:00 Khimki  Lok. Moskova
Netherlands Cup 1
21.09.2016
18:00 Dongen  Go Ahead E.
19:30 PSV  Roda
21:00 Spakenburg  Fort.Sittard
21:00 S.Rotterdam  FC Dordrecht
21:00 UNA  Huizen
21:00 DVS 33  Zwolle
21:00 Excelsior Maassluis  Heracles
21:00 Lienden  AZ Alkmaar
21:00 Katwijk  Harkemase Boys
21:00 Koninklijke HFC  OJC Rosmalen
21:00 NEC Nijmegen  Den Haag
21:00 Achilles Veen  VVSB
21:00 De Treffers  ASWH
21:45 Ajax  Willem II
Portekiz – 2. Lig
21.09.2016
18:00 Vitoria de Guimaraes B  U. Madeira
18:00 Cova da Piedade  Academica
18:00 Gil Vicente  Freamunde
18:00 Varzim  Olhanense
18:00 Vizela  Santa Clara
18:00 Aves  Sporting CP B
18:00 AD Fafe  Portimonense
19:00 Viseu  Braga B
19:00 FC Porto B  Sp.Covilha
20:00 Benfica B  Leixoes
22:30 Famalicao  Penafiel
Scotland 5
21.09.2016
21:45 East Stirling  Stirling University FC
Scotland Cup 3
21.09.2016
21:45 Celtic  Alloa
Belgium Cup 1
21.09.2016
20:30 Anderlecht  Oud-Heverlee
21:00 St.Truiden  Harelbeke
21:00 Lokeren  Cercle Bruges
21:00 Roeselare  Eupen
21:00 Kortrijk  Sprimont C.
21:00 Waasland  Oosterzonen
21:30 Westerlo  Tubize
21:30 Cappellen FC  Zulte-Waregem
21:30 Lierse  Gent
21:30 Antwerp  Oostende
21:30 Geel  Standard Liege
21:30 Charleroi  Bocholt
21:30 KSC Hasselt  KV Mechelen
21:30 Eendracht Aalst  Genk
21:30 St.Truiden  Harelbeke
21:30 Harelbeke  St.Truiden
21:30 Harelbeke  St.Truiden
İşveç – Allsvenskan
21.09.2016
20:00 Ostersund  Norrkoping
20:00 Helsingborg  GIF Sundsvall
20:00 Kalmar FF  Falkenbergs FF
20:00 Gefle  Jonkoping S.
20:00 Djurgaarden  AIK
İşveç – Superettan
21.09.2016
20:00 Varbergs BoIS FC  Dalkurd FF
20:00 IFK Varnamo  IK Frej
20:00 Assyriska FF  Ljungskile
Switzerland 1
21.09.2016
20:45 Luzern  Sion
20:45 FC Vaduz  Young Boys
21:30 Lausanne  Basel
Switzerland 2
21.09.2016
20:45 Wil  Le Mont LS
20:45 Chiasso  Xamax
20:45 Wohlen  Aarau
Switzerland 3
21.09.2016
20:30 SC Bruehl  Stade Nyonnais
20:30 Basel II  Kriens
20:45 FC United Zuerich  FC Koeniz
21:00 Tuggen  Breitenrain
Switzerland 4
21.09.2016
20:30 FC Seuzach  Locarno
21:00 FC Thalwil  Grasshopper II
Switzerland 4
21.09.2016
21:00 Zug  Solothurn
Austria 3
21.09.2016
17:45 Salzburg (A)  FC Wacker Innsbruck (A)
Austria Cup 1
21.09.2016
19:00 SV Leobendorf  Rapid Wien
19:30 Bad Wimsbach  Sturm Graz
20:00 SV Lafnitz  Mattersburg
20:00 ASK Ebreichsdorf  Altach
20:00 SC Mannsdorf  Salzburg
20:30 Ritzing  Adm/Modling
21:20 Vienna FC  Austria Wien
Argentina Cup 2
21.09.2016
03:10 Dep.Moron 0 – 2  Rosario C.
Arjantin – 2. Lig
21.09.2016
02:15 Douglas Haig 1 – 1  Instituto
03:10 Atletico Parana 1 – 1  Nueva Chicago
21:30 G.Brown  Los Andes
21:35 Sportivo Estudiantes  Chacarita Jun.
22:00 Crucero del N.  S.M. Tucuman
Brazil State 1
21.09.2016
22:30 Princesa do Solimoes  Nacional AM
Brezilya – Serie B
21.09.2016
03:30 Ceara 0 – 0  Luverdense
Norway 4
21.09.2016
19:00 Alta 2  Tromsø 3
Norway Cup 1
21.09.2016
19:00 Bodø/Glimt  Sarpsborg 08
21:00 Tromsø  Rosenborg
USA Cup 1
21.09.2016
23:00 New England R.  LA Galaxy/FC Dallas
Danimarka – Süper Lig
21.09.2016
19:00 Randers FC  FC Kophenhag
21:00 AGF  FC Midtjylland
21:00 AC Horsens  Nordsjælland
Denmark 2
21.09.2016
20:00 Hjørring  Helsingør
Denmark Youth 1
21.09.2016
18:30 OB (Y)  Vejle (Y)
Slovenya – 1. Lig
21.09.2016
17:00 Aluminij  Gorica
19:15 Krsko Posavje  Rudar Velenje
19:15 MIK CM Celje  Ol Ljubljana
19:15 Radomlje  Domzale
21:15 Koper  Maribor
Çek Cumhuriyeti – Druha League
21.09.2016
18:00 Zizkov  Opava
Çek Cumhuriyeti Kupa
21.09.2016
17:00 FK Litomericko  Ostrava
17:30 Hlucin  Plzen
17:30 Velke Mezirici  Dukla Praha
18:00 Hulin  Bohemians Prag
18:00 Sparta Prag  Budejovice
18:00 Labem  Brno
18:00 Slovacko  Opava
18:00 Karvina  SK Prostejov
18:00 Kraluv Dvur  Jablonec
18:00 Pisek  Liberec
18:00 MFK Chrudim  Slavia Prag
18:00 Tachov  Zlin
Romania 2
21.09.2016
13:00 FC Academica Clinceni  Foresta Suceava
15:00 CF Braila  Ramnicu Valcea
17:00 CSM Metalul Resita  Chindia Targoviste
17:00 Dacia Mioveni  ACS Berceni
17:00 FC Brasov  CS Balotesti
17:00 CS Soimii Pancota  ASU Politehnica Timisoara
17:00 CS Afumati  Unirea Tarlungeni
17:00 Sepsi OSK  FC Dunarea Calarasi
Romanya – 1. Lig
21.09.2016
17:00 FC Voluntari  CS Universitatea Craiova
20:30 Concordia Chiajna  Botosani
Finland 4
21.09.2016
18:00 Ilves II  Haermae
Finland 4
21.09.2016
18:30 FC Reipas  Legirus Inter
Finland 4
21.09.2016
20:00 PPJ  EIF/Akademi
Finlandiya – 1. Lig
21.09.2016
17:00 PS Kemi  FC Lahti
18:30 IFK Mariehamn  Inter Turku
18:30 VPS  Seinäjoen JK
18:30 KuPS  Ilves
18:30 Helsinki  Rovaniemi
Macaristan – Soproni Liga
21.09.2016
20:00 MTK Hungaria  Diosgyor
20:00 Mezokovesd SE  Paksi SE
20:00 Gyirmot  Vasas Budapest
20:00 Ujpest  Haladas
21:00 Videoton FC  Ferencvaros
Polonya – FA Kupası
21.09.2016
15:45 Puszcza Niepolomice  Lechia Gdansk
21:45 Ruch Chorzow  Lech Poznan
Croatia 2
21.09.2016
17:00 Dinamo Zagreb B  NK Dugopolje
17:30 Sibenik  Imotski
17:30 Dragovoljac  NK Sesvete
17:30 Solin  HNK Gorica
17:30 NK Zagreb  Novigrad
17:30 Rudes  Lucko
China Cup 1
21.09.2016
14:35 C.Ginde  Guangzhou Evergrande
14:35 Jiangsu Sainty  S.Shenhua
Günün Maçları İddaa Programı 21 Eylül 2016
Rate this post